PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Američtí vojáci budou vystaveni "ovládání mysli"

Americká armáda byla již dlouho schopná vypustit raketu, vyhodit do vzduchu most nebo vystřelit ze zbraně stisknutím tlačítka. Nyní probíhá testování systému, který má ovládat psychiatrický statut vojáků, činit je pohotovými, snižovat jejich stres a zasahovat, když trpí bolestí, a další aplikace, a to stisknutím tlačítka.

Americká armáda byla již dlouho schopná vypustit raketu, vyhodit do vzduchu most nebo vystřelit ze zbraně stisknutím tlačítka. Nyní probíhá testování systému, který má ovládat psychiatrický statut vojáků, činit je pohotovými, snižovat jejich stres a zasahovat, když trpí bolestí, a další aplikace, a to stisknutím tlačítka.

Tento plán je vyvíjen odborným asistentem Školy životních věd arizonské státní univerzity, kde William Tyler vysvětluje, že dostupná neurotechnologie ukazuje, že „mozková stimulace“ je schopna ovlivnit neurologické nemoci a mozková zranění, a může také „sloužit jako platforma, kolem které lze vytvořit interface mozek-počítač pro různé účely“.

Ve zprávě na vojenské internetové stránce Armed with Science Tyler vysvětluje, že „válečníkům“ může být poskytnuta „strategická výhoda“ prostřednictvím helem vybavených ultrazvukovými převodníky a mikrokontrolními zařízeními pro řadu aplikací, ke kterým patří zásah do bolesti, „kognitivní posílení“, snížení stresu a úzkosti, „posílení chování“, bdělost a ostražitost, „navigační příkazy“ a „neurologické/psychiatrické zásahy“.

„Vyvinuli jsme funkční a koncepční prototypy, u kterých lze balistické helmy vybavit ultrazvukovými převodníky a mikrokontrolními zařízeními,“ řekl.

Používají se finance z grantu od agentury DARPA a řekl, že každý aspekt „lidských vjemů, vnímání, emocí a chování je regulován aktivitou mozku. Takže mít schopnost stimulovat funkce mozku je mocnou technologií“.

Řekl, že pracoval na vývoji technologie, která přenáší „transkraniální pulzní ultrazvuk do vzdálených a přímo stimulovaných mozkových obvodů bez potřeby operace“.

„Dále jsme ukázali, že tento přístup ultrazvukové neuromodulace poskytuje prostorové rozlišení přibližně pětkrát větší, než TMS, a její efekty lze aplikovat na subkortikální mozkové obvody hluboko v mozku,“ uvedl.

„Náš výzkum přejde do dalších fází výzkumu a vývoje, jejichž cílem bude vytvořit budoucí aplikace za použití neurotechnologie pro naše bojovníky,“ řekl. „Zde budeme pokračovat ve výzkumu vlivu ultrazvuku na funkce mozku a začneme používat převodníkové fázové soupravy, abychom prozkoumali vliv soustředěného ultrazvuku na nedotčené mozkové obvody.“

Bude také studovat „používání mikro ultrazvukových převaděčů“ pro stimulaci mozku.

Na fóru internetové stránky Armed with Science si „Marc“ stěžoval, že je „škoda“, že věda a vědci věnují své úsilí „válce namísto míru“.

John Pattison dodal: „Toto je chybějící článek mezi umělou inteligencí, nahráváním do mozkového počítače, a dokonce i výzkumem kyborgů a zvláštní schopnosti telepatie, obzvláště u parapsychologických křesťanů, kteří přistupují k myšlenkám ostatních prostřednictvím spirituální sféry.“

V komentáři v Popular Science Clay Dillow napsal, že k dalším pokusům u podobných prací vždy patřily „chirurgicky zavedené elektrody“ a že transkraniální magnetická stimulace má „omezený dosah“.

„Tylerova technologie, zabalená do bojové helmy, by vojákům umožnila bleskově přepínat a stimulovat různé části svého mozku,“ tvrdil, „a pomohla by jim zmírnit bojový stres, když je čas na určitý odpočinek, nebo povzbudit ostražitost během dlouhých období bez spánku.“

„Bigoši by si mohli dokonce ulevit od bolestí v důsledku zranění, aniž by se uchylovali k farmaceutickým drogám,“ řekl.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz universe-people.com cosmic-people.com angels-light.org
angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org all-the-world-downloads.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu andjeli-neba.com.hr
anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl ingerii-cerului.ro
cennetin-melekleri.web.tr