PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Medvěd zaútočil v Tatrách na pracovníka lanovky

DOKUD SLOVENSKÝ MEDVĚD NEZLIKVIDUJE NĚKOLIK PSEUDOOCHRANÁŘŮ SLOVENSKÉ PŘÍRODY, DO TÉ DOBY BUDOU DESÍTKY NAPADENÍ JINÝCH LIDÍ ROČNĚ A TOTO SE DÁLE MŮŽE ZVYŠOVAT ! TAKOVÉ BEZPRÁVÍ ZDE PANUJE.

POCHOPITELNĚ, ABY KDOKOLIV MĚL STRACH CHODIT DO PŘÍRODY, ABY MU NEBYLA PŘÍSTUPNÁ - NA TOM PRACUJÍ JEŠTĚŘI Z PEKEL I ZDE NA SLOVENSKU, KDYŽ JI NEMOHOU ZNIČIT, TAK JI ALESPOŇ ZNEPŘÍSTUPNIT LIDEM. JE VÍCE NÁSTROJŮ ZNEPŘÍSTUPNĚNÍ PŘÍRODY - SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ, ARMÁDA, REZERVACE, ATP.

NAPŘÍKLAD V ZÁPADOUKRAJINSKÉM UŽGORODĚ (115000 LIDÍ) JE OBROVSKÉ PŘEMNOŽENÍ VOLNÝCH VELKÝCH PSŮ - ZNEČIŠŤUJÍCÍCH PROSTŘEDÍ A OHROŽUJÍCÍCH LIDI. TAKÉ JE CHRÁNÍ PSEUDOOCHRANÁŘI.

TAK DALECE TO DOPRACOVALI LOUTKOLIDÉ VE STŘEDU EVROPY.

VE VYSPĚLÝCH NEBESKÝCH SPOLEČNOSTECH ANĚLŮ V NEBI NIC TAKOVÉHO NEEXISTUJE - PŘÍRODA JE KAŽDÉMU ZCELA PŘÍSTUPNÁ, A TO I NA NEOBYDLENÝCH PLANETÁCH. ŽÁDNÉ REZERVACE A NÁRODNÍ PARKY ZDE NEMAJÍ. NIKDO NIKDE PŘÍRODU NENIČÍ A NIKDE NETOLERUJÍ PEKELNÁ - NEBEZPEČNÁ ZVÍŘATA JAKÉHOKOLIV DRUHU.

21. října 2010

„Medvěd hryzl muže do nohy a do ruky. Momentálně je hospitalizován v popradské nemocnici,“ řekl agentuře TASR zaměstnanec Obvodního úřadu životního prostředí v Popradu Antonín Haratyk.

V pátek se má konat v budově Státních lesů Tatranského národního parku porada, jak v celé záležitosti postupovat dál. „Pravděpodobně požádáme ministerstvo životního prostředí o udělení výjimky na odlov tohoto jedince, protože došlo k útoku na člověka,“ dodal Haratyk.

Mezi ochranáři přírody a lesníky se na Slovensku dlouhodobě vedou spory o potřebu regulace populace medvědů. Podle odhadů jich na Slovensku žije až 800 kusů a jejich životní prostor se postupně zmenšuje. Dostávají se do blízkosti lidských obydlí a často dochází ke kontaktu s člověkem. Několik lidí už doplatilo na setkání s medvědem těžkým zraněním.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz universe-people.com cosmic-people.com angels-light.org
angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org all-the-world-downloads.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu andjeli-neba.com.hr
anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl ingerii-cerului.ro
cennetin-melekleri.web.tr