PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Více než třetina mladých Američanek je závislá na Facebooku

PROBÍHÁ STÁLE VĚTŠÍ IZOLACE A SEPARACE LOUTKOLIDÍ, KTEŘÍ NA SEBE, NA SVŮJ OSOBNÍ KONTAKT A ŽIVOT DÍKY LOUTKOVÁNÍ V OTROKÁRNÁCH JIŽ NEMAJÍ ŽÁDNÝ ČAS ! A TO DÍKY JEJICH CHYBNÝM VOLBÁM - NEGATIVNÍHO DRUHU ŽIVOTA - FALEŠNÉHO, NEÚPŘIMNÉHO A KLAMAVÉHO !

8. července 2010

Více než třetina mladých Američanek přiznává, že je závislá na komunikaci prostřednictvím internetové sociální sítě Facebook. Velká část z nich se běžně připojuje uprostřed noci nebo ještě před ranní návštěvou toalety. O výsledcích studie napsala agentura AFP.

Většina amerických dívek a žen ve věku 18 až 34 let podle studie společnosti Lightspeed Research přiznala, že tráví více času komunikací po internetu než konverzací tváří v tvář. Pětina dotázaných se budí během noci, aby zkontrolovala svůj účet na Facebooku. Třicet sedm procent respondentek usíná s mobilem nebo přenosným počítačem v rukou.

Jiná studie firmy InsideFacebook.com ale zaznamenala, že uživatelů Facebooku poměrně dramaticky ubývá. Ve Spojených státech přestalo v červnu používat tuto sociální síť 107.500 žen ve věku 26 až 44 let a 146.730 mužů ve věku 18 až 44 let. Podle autora studie může být důvodem úbytku uživatelů i veřejná diskuse o tom, kdo všechno se dostane k důvěrným informacím, které byly na Facebooku zveřejněny.

Celosvětově se tempo připojování nových uživatelů na Facebook zpomalilo. V červnu na sociální síť přibylo 320.800 nových aktivních uživatelů, v květnu to přitom bylo 7,8 milionu.

Podle údajů společnosti Facebook používá její internetové prostředí po celém světě 400 milionů lidí, kteří se připojují alespoň jednou měsíčně.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu